fbpx

Antud lehekülg kasutab parema funktsionaalsuse ja efektiivsema töö tagamiseks küpsiseid.

Jätkates Frammi kodulehe kasutamist, nõustute küpsistega vastavalt küpsiste kasutuspoliitikale.

Privaatsuspoliitika
Nõustun

INFOPANK

Oled projekteerija või ehitaja? Siit leiad meie toodete kohta vajalikud failid, sertifikaadid, spetsifikatsioonid ja juhendid. Samuti soovitused nende paremaks ja nutikamaks kasutamiseks oma töös.

VAATA JÄRELE
Juhendid

Hea teada! Kuidas ehituseks valmistuda, erinevaid tooteid kasutada, paigaldada, hooldada?

Tehniline info

Projekteerijale vajalikud toodete tehnilised näitajad paneelide ristlõigest tolerantsideni.

Sertifikaadid

Segude ja toodete kõrget kvaliteeti kinnitavad sertifikaadid ja toimivusdeklaratsioonid.

MEIE MAAILM

Mõju
Kogukond
Loodus

Oleme nagu suur köök, kus kasutame mitmeid tooraineid – lubjakivist valmistatud tsemendi segame liiva, killustiku, vee ja erinevate lisaainetega, mis annab võimaluse valmistada väga erinevate omadustega betoonist tooteid.

LOE VEEL

Frammil on neli tootmisüksust Harjumaal. Meie missioon on inimliku näo andmine sellele raskele ja tehnilisele alale ning betoonivaldkonnas aktiivne kaasarääkimine – seda nii kohaliku kogukonna tasandil kui ka ehitusvaldkonnas tervikuna.

LOE VEEL

Pingutame selle nimel, et loodusest võimalikult vähe võtta ja samas üha rohkem tagasi anda. Loomulikult väljendub see igapäevases tootmisjäätmete ja olmeprügi sorteerimises, materjalikasutuses, tootearenduses ning muude ringmajanduslike eesmärkide pidevas elluviimises, et oma mõju loodusele järjest vähendada.

LOE VEEL

VÄRSKEID SÕNUMEID

17.03.2022

AS Framm osales teist korda Eesti suurimal tudengitele suunatud karjäärimessil Võti Tulevikku. Võti Tulevikku on Eesti suurim tudengitele mõeldud karjääriüritus,…
Loe veel

30.03.2022

Framm – atraktiivseim tööandja 2022! Ärilehe print- ning veebikanalite rubriigis Eesti Atraktiivseimad Tööandjad 2022 ilmus artikkel Frammist ja Frammis töötamisest. Mine…
Loe veel

01.04.2022

30.03.2022 kuulutati betoonipäeval välja konkursi „Aasta betoonehitis 2021” võitjad. Seekord valiti võitjaks Tallinna sadama kruiisiterminal. AS-il Framm oli seal kandev roll ehk…
Loe veel

SINA FRAMMIS

Meie neljas tootmisüksuses Tallinnas, Maardus ja Lagedil töötab ligi 250 pühendunud talenti, kelle hulgas on nii Sinu tulevased juhendajad, mentorid kui ka uued kolleegid ja sõbrad.

TULE TÖÖLE

MEIE PROJEKTID

Töötades Frammis võid kindel olla, et sinu kätetöö on linnapildis nähtav ja tajutav veel mitmetele põlvkondadele – seda nii Eestis kui ka kogu Skandinaavias.

Võta ühendust

framm@framm.ee

Vana-Narva maantee 8,
Maardu, Harjumaa