Vormijad, operaatorid, troppijad

Ülevaade
Avaldus

Maardu

Eesti suurim betooni ja betoontoodete tootja AS Framm otsib oma meeskonda tublisid BETOONITÖÖLISI – VORMIJAID, OPERAATOREID, TROPPIJAID!

Крупнейший производитель бетона и бетонных изделий в Эстонии AS FRAMM ищет в свою команду хороших формовщиков и стропальщиков!

Millised on betoonitööliste peamised tööülesanded?

Olenevalt ametikohast on peamisteks tööülesanneteks ehituslike tööjooniste järgi õõespaneelide tootmine/transportimine.

Основными задачами стропальщиков является выполнение строповочных и грузоподъемных работ с использованием балочного крана.

Основными задачами формовщиков является изготовление железобетонных изделий по строительным чертежам.

Mida ootame kandidaatidelt?

Sobiv kandidaat on hea meeskonnatöötaja, kellel on soov töötada stabiilses ja pidevalt arenevas ettevõttes.

Kasuks tuleb troppija-kraanajuhi tunnistuse olemasolu.

Подходящий кандидат обладает хорошими навыками работы в команде, предыдущим опытом работы на аналогичной должности и желанием работать в стабильной и постоянно развивающейся компании.

Обязательно умение читать строительные чертежи.

Кроме того, мы ожидаем от кандидатов наличие квалификации машиниста балочного крана и квалификационного удостоверения стропальщика.

Mida pakume?

Pakume tööalast VÄLJAÕPET, sõbralikku ning inspireerivat kollektiivi, pikaajalist töösuhet edumeelses ja tulevikku vaatavas stabiilses ettevõttes.

Frammis austame ja väärtustame oma töötajaid, näiteks peame meeles ja tähistame üheskoos erinevaid ettevõtte ja ka töötajate isiklikke sündmusi või tähtpäevi.

Tule, liitu Frammi perega!

Мы предлагаем обучение на рабочем месте, дружный и вдохновляющий коллектив, а также долгосрочные трудовые отношения в прогрессивной и перспективной компании.

Meie viis eristuda on läbi suhtumise -kui hästi suhtume oma töösse, lõpptulemusse, kolleegidesse, klientidesse, partneritesse, meid ümbritsevasse keskkonda.

Ja muidugi iseendasse.

Kui tunned, et oled valmis tegutsema ja soovid koos meiega aidata kaasa betoonituru kujundamisele, siis saada meile oma CV.

Если вы чувствуете, что готовы действовать и хотите вместе с нами формировать рынок бетона, отправьте нам свое резюме.