Tarnete planeerija

17.06.2022

Ülevaade
Avaldus

Maardu

Tähtaeg: 17.06.2022

Eesti suurim betooni Eesti suurim betooni ja betoontoodete tootja AS FRAMM otsib oma meeskonda asjalikku TARNETE PLANEERIJAT!

Millised on tarnete planeerija peamised tööülesanded?

Tarnete planeerija peamisteks tööülesanneteks on:

  • valmistoodangu tarnete planeerimine ja tarnegraafikute õigeaegse olemasolu tagamine;
  • pidev tarnete broneeringute jälgimine ja võrdlus lao optimaalse jäägiga;
  • koostöö klientide, tootmise, projektijuhtide ja lao/logistika meeskonnaga.

Mida ootame kandidaatidelt?

Sobiv kandidaat oskab kõnes ja kirjas eesti ja vene keelt, on hea suhtlemisoskuse ja loogilise mõtlemisega. Olulised omadused tarnete planeerija ametikohal töötamiseks on ka täpsus ning oskus kokkulepetest ja tähtaegadest kinni pidada.

Kasuks tulevad logistika-alased teadmised.

Mida pakume?

Pakume huvitavat ning eneseteostusvõimalust pakkuvat tööd, toetust ja tuge tööalasel väljaõppel, sõbralikku ning inspireerivat kollektiivi, pikaajalist töösuhet edumeelses ja tulevikku vaatavas stabiilses ettevõttes.

Frammis austame ja väärtustame oma töötajaid, näiteks peame meeles ja tähistame üheskoos erinevaid ettevõtte ja ka töötajate isiklikke sündmusi või tähtpäevi, loomulikult ei puudu motivatsioonipaketist ka spordikompensatsioon.

Tule, liitu Frammi perega!

Meie viis eristuda on läbi suhtumise -kui hästi suhtume oma töösse, lõpptulemusse, kolleegidesse, klientidesse, partneritesse, meid ümbritsevasse keskkonda.

Ja muidugi iseendasse.

Kui tunned, et oled valmis tegutsema ja soovid koos meiega aidata kaasa betoonituru kujundamisele, siis saada meile oma CV.