“AS Framm toetab toetab tulevaste inseneride arengut”

21.10.2021

AS Framm pani õla alla iga-aastasele TalTechis korraldatavale ehitusalasele võistlusele – Betoonitalent.

Kuna AS Framm tähistas hiljuti 30ndat sünnipäeva, panime välja oma võistluskategooria – Framm30, mille eesmärgiks on võimalikult täpselt saavutada betoonkuubikute tugevuseks 30 MPa. Frammile iseloomulikult julgelt teistmoodi ja kergelt tulevikku vaatava noodiga tahame pöörata tähelepanu ehitiste ja seeläbi ka ehitusmaterjalide CO2 jalajäljele. Seepärast tuleb Framm30 võistluskategoorias osalevate betoonisegude valmistamisel kasutada just karboniseeritud vett.

Betoonitalendi võistluse eesmärgiks on anda osalejatele praktiline kogemus ning panna oma teadmised ja oskused proovile väljaspool koolitundi meeleolukas keskkonnas. See paneb proovile nii üliõpilaste, spetsialistide kui ka õppejõudude oskused valmistada võimalikult tugev ja kvaliteetne ehitusmaterjal.

Framm soovib pidevalt avardada üliõpilaste mõttemaailma ning toetada neid nende tegemistes, ikka selleks, et noortel oleks huvitav ning jätkuks tahet koolis käia. Me tahame oma valdkonna noortele juba varakult sisse süstida edumeelsust, aktiivsust ning pealehakkamist.

Hoime pöialt kõikidele Betoonitalendi osalejatele. Võistluse võitjad selguvad juba novembri keskel.