Antud lehekülg kasutab parema funktsionaalsuse ja efektiivsema töö tagamiseks küpsiseid.

Jätkates Frammi kodulehe kasutamist, nõustute küpsistega vastavalt küpsiste kasutuspoliitikale.

Privaatsuspoliitika
Nõustun

VÕTA ÜHENDUST

    *Väljad on kohustuslikud

    KUST MEID LEIDA

    Tootmine ja ladu

    Kontor

    Lagedi tehas

    Lasnamäe tehas

    Tootmine ja ladu

    Juhised

    Vana-Narva mnt 8
    74114 Maardu
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00
    Ladu: E–R 8:00–16:00

    Kontor

    Juhised

    Vana-Narva mnt 8
    74114 Maardu
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00

    Lagedi tehas

    Juhised

    Killustiku 12
    75303 Lagedi
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00
    Ladu: E–R 8:00–16:00

    Lasnamäe tehas

    Juhised

    Punane tn 18
    13619 Tallinn
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00
    Ladu: E–R 8:00–16:30

    MEIE KANGELASED

    ÜLDKONTAKTID

    Betoonelemendid

    myyk@framm.ee

    +372 623 0310

    Sillutuskivid, äärekivid, plokid

    kivi@framm.ee

    +372 637 9340

    Kaubabetooni tellimine

    betoon@framm.ee

    +372 637 9342

    SILLUTUSKIVID, ÄÄREKIVID, PLOKID JA KAUBABETOON

    Riho Varik

    presstoodete müügijuht

    riho.varik@framm.ee

    Mirjam Pikki

    müügi projektijuht

    mirjam.pikki@framm.ee

    Denis Gechanskiy

    kaubabetooni müügimees

    denis.gechanskiy@framm.ee

    Katrin Elias

    müügiassistent

    katrin.elias@framm.ee

    Viktoria Tsipp

    müügiassistent

    viktoria.tsipp@framm.ee

    BETOONTOOTED JA ÕÕNESPANEELID

    Sergei Ponomarjov

    müügijuht

    sergei.ponomarjov@framm.ee

    Jaan Sääs

    müügi projektijuht

    jaan.saas@framm.ee

    Alla Ivanova

    eelarvestaja

    alla.ivanova@framm.ee

    Alina Olivson

    projektijuht

    alina.olivson@framm.ee

    Daniil Kukota

    projektijuht

    daniil.kukota@framm.ee

    Aleksandr Karpenko

    projektijuht

    aleksandr.karpenko@framm.ee

    Daniil Lahk

    projektijuht

    daniil.lahk@framm.ee

    Ergi Väljako

    tehniline konsultant

    ergi.valjako@framm.ee

    Indrek Rattasepp

    tehniline konsultant

    indrek.rattasepp@framm.ee

    Mart Ordlik

    tehniline konsultant

    mart.ordlik@framm.ee

    PANEELIDE LOGISTIKA

    Dmitri Vinogradov

    logistik

    dmitri.vinogradov@framm.ee

    Anu Anderson

    logistika assistent

    anu.anderson@framm.ee

    Annika Märtin

    logistika assistent

    annika.martin@framm.ee

    KVALITEET

    Aleksei Mahnatš

    betoonisegude spetsialist

    aleksei.mahnats@framm.ee

    RAAMATUPIDAMINE

    Kati Kaupmees

    pearaamatupidaja

    kati.kaupmees@framm.ee

    Inna Romanjuk

    raamatupidaja

    inna.romanjuk@framm.ee

    Renne Tammer

    andmesisestaja

    renne.tammer@framm.ee

    TOOTMINE

    Jelena Hralovitš

    tootmise planeerija

    jelena.hralovits@framm.ee

    TÖÖKESKKOND

    Julia Koreneva

    töökeskkonnaspetsialist

    julia.koreneva@framm.ee

    JUHTKOND

    Rasmus Kurm

    juhatuse liige

    rasmus.kurm@framm.ee

    Aleksandr Petin

    betoonvalmistoodete tootmisjuht

    aleksandr.petin@framm.ee

    Doris Henning

    müügi- ja turundusjuht

    doris.henning@framm.ee

    Elvi Žuravljov

    ostujuht

    elvi.zuravljov@framm.ee

    Eneli Linnas

    frammistaja

    eneli.linnas@framm.ee

    Kirsti Aeg

    kvaliteedijuht

    kirsti.aeg@framm.ee

    Maire Toomberg

    jurist

    maire.toomberg@framm.ee

    Monika Onufreitšuk

    finantsjuht

    monika.onufreitsuk@framm.ee

    Sergei Fomin

    tehnikajuht

    sergei.fomin@framm.ee

    FRAMMIS SAAB TEHA KÕVA KARJÄÄRI

    ÜHINE MEIEGA!