Antud lehekülg kasutab parema funktsionaalsuse ja efektiivsema töö tagamiseks küpsiseid.

Jätkates Frammi kodulehe kasutamist, nõustute küpsistega vastavalt küpsiste kasutuspoliitikale.

Privaatsuspoliitika
Nõustun

VÕTA ÜHENDUST

    *Väljad on kohustuslikud

    KUST MEID LEIDA

    Tootmine ja ladu

    Kontor

    Lagedi tehas

    Lasnamäe tehas

    Tootmine ja ladu

    Juhised

    Vana-Narva mnt 8
    74114 Maardu
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00
    Ladu: E–R 8:00–16:00

    Kontor

    Juhised

    Vana-Narva mnt 8
    74114 Maardu
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00

    Lagedi tehas

    Juhised

    Killustiku 12
    75303 Lagedi
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00
    Ladu: E–R 8:00–16:00

    Lasnamäe tehas

    Juhised

    Punane tn 18
    13619 Tallinn
    Eesti

    Juhised

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–17:00
    Ladu: E–R 8:00–16:30

    MEIE KANGELASED

    ÜLDKONTAKTID

    Betoonelemendid

    element@framm.ee

    +372 623 0310

    Sillutuskivid, äärekivid, plokid

    kivi@framm.ee

    +372 637 9340

    Kaubabetooni tellimine

    betoon@framm.ee

    +372 637 9342

    SILLUTUSKIVID, ÄÄREKIVID, PLOKID JA KAUBABETOON

    Mirjam Pajumäe

    presstoodete müügijuht

    mirjam.pajumae@framm.ee

    +372 5333 3934

    Denis Gechanskiy

    kaubabetooni müügi projektijuht

    denis.gechanskiy@framm.ee

    +372 5345 6449

    Katrin Elias

    müügiassistent

    katrin.elias@framm.ee

    +372 508 2185

    Viktoria Tsipp

    müügiassistent

    viktoria.tsipp@framm.ee

    +372 5302 5316

    BETOONTOOTED JA ÕÕNESPANEELID

    Sergei Ponomarjov

    betoonvalmistoodete müügijuht

    sergei.ponomarjov@framm.ee

    +372 5697 0530

    Jaan Sääs

    õõnespaneelide müügijuht

    jaan.saas@framm.ee

    +372 525 2153

    Alina Olivson

    projektijuhtimise juht

    alina.olivson@framm.ee

    Aleksandr Karpenko

    projektijuht

    aleksandr.karpenko@framm.ee

    Vaido Liivamägi

    projektijuht

    vaido.liivamagi@framm.ee

    Ivar Umb

    projektijuht

    ivar.umb@framm.ee

    Mart Ordlik

    tehniline konsultant

    mart.ordlik@framm.ee

    +372 5865 0050

    PANEELIDE LOGISTIKA

    Anu Anderson

    lao- ja logistikajuht

    anu.anderson@framm.ee

    Liisi Aamer

    betoonvalmistoodete logistik

    logistika@framm.ee

    Dmitri Vinogradov

    betoonvalmistoodete logistik

    dmitri.vinogradov@framm.ee

    +372 5192 2011

    Annika Märtin

    õõnespaneelide logistik

    annika.martin@framm.ee

    +372 521 5214

    KVALITEET

    Nele-Kai Loorits

    betoonisegude spetsialist

    nele-kai.loorits@framm.ee

    Markus Rääli

    kvaliteedispetsialist

    markus.raali@framm.ee

    RAAMATUPIDAMINE

    Kati Kaupmees

    pearaamatupidaja

    kati.kaupmees@framm.ee

    Inna Romanjuk

    raamatupidaja

    inna.romanjuk@framm.ee

    Renne Tammer

    andmesisestaja

    renne.tammer@framm.ee

    Külli Tali

    raamatupidaja/palgaarvestaja

    kulli.tali@framm.ee

    TOOTMINE

    Andrei Naganov

    betoonvalmistoodete tsehhi juhataja

    andrei.naganov@framm.ee

    Olga Hutornaja

    õõnespaneelide tsehhi juhataja

    olga.hutornaja@framm.ee

    Gennadi Zakirov

    presstoodete tootmisjuht

    gennadi.zakirov@framm.ee

    Ekaterina Pronyuk

    betoonvalmistoodete planeerija

    ekaterina.pronyuk@framm.ee

    Ergi Väljako

    tehniline konsultant

    ergi.valjako@framm.ee

    TEHNIKA JA KINNISVARA HALDUS

    Maksim Harlašov

    tehnikajuht

    maksim.harlasov@framm.ee

    HANKED

    Elvi Žuravljov

    ostu- ja haldusjuht

    elvi.zuravljov@framm.ee

    Anna Kolmakova

    Ostuspetsialist

    anna.kolmakova@framm.ee

    +372 5862 6201

    FRAMMISTAJA

    Dea Einmann

    personalispetsialist

    dea.einmann@framm.ee

    JUHTKOND

    Rasmus Kurm

    juhatuse liige

    rasmus.kurm@framm.ee

    Doris Henning

    müügi- ja turundusjuht

    doris.henning@framm.ee

    Ingemar Grigorius

    tootmisjuht

    ingemar.grigorius@framm.ee

    Tiit Kombo

    finantsjuht

    tiit.kombo@framm.ee

    Kirsti Aeg

    kvaliteedijuht

    kirsti.aeg@framm.ee

    Anne Põldre

    hankejuht

    anne.poldre@framm.ee

    FRAMMIS SAAB TEHA KÕVA KARJÄÄRI

    ÜHINE MEIEGA!