Elektrik / электрик

01.04.2022

Ülevaade
Avaldus

Tallinn, Maardu

Tähtaeg: 01.04.2022

EESTI SUURIM BETOONI JA BETOONTOODETE TOOTJA AS FRAMM OTSIB OMA MEESKONDA SÄRTSAKAT ELEKTRIKKU!

Millised on elektriku peamised tööülesanded?

Elektriku peamiseks tööülesandeks on elektritööde teostamine tootmises ja elektripaigaldistes, sh elektriseadmete korralise hoolduse teostamine ja rikete ning rikete lokaliseerimine ning likvideerimine.

Основной задачей электромонтера является выполнение электромонтажных работ на производстве и электроустановках, в том числе регулярное техническое обслуживание электрооборудования, локализация и устранение неисправностей.

Mida ootame kandidaatidelt?

Sobival kandidaadil on elektrialane haridus ja varasem töökogemus tootmisettevõttes sarnasel ametipositsioonil.

Elektrikult ootame tehniliste jooniste lugemise oskust, kogemust madal- ja/või keskpingeseadmetega, aktiivsust uute lahenduste välja mõtlemisel, kohusetundlikkust ja vene keele oskust.

Vajalik on vähemalt algtasemel arvuti kasutamise oskus ja B-kategooria juhilubade olemasolu.

Подходящий кандидат имеет образование в области электротехники и предыдущий опыт работы на аналогичной должности в производственной компании.

Мы ожидаем от электрика умения читать технические чертежи, опыта работы с оборудованием низкого и/или среднего напряжения, активности в поиске новых решений, добросовестности и владения русским языком.

Необходимы хотя бы базовые навыки работы с компьютером и водительские права категории B.

Mida pakume?

Pakume tööalast väljaõpet ja vaheldusrikast tööd AS Framm Tallinna ja Harjumaa neljas tootmisüksuses, sõbralikku ning inspireerivat kollektiivi, pikaajalist töösuhet edumeelses ja tulevikku vaatavas stabiilses ettevõttes.

Мы предлагаем обучение на рабочем месте и разнообразную работу на четырех производственных предприятиях AS Framm в Таллинне и Харьюмаа, дружный и вдохновляющий коллектив, долгосрочные трудовые отношения в прогрессивной и стабильной компании, ориентированной на будущее.

Meie viis eristuda on läbi suhtumise – kui hästi suhtume oma töösse, lõpptulemusse, kolleegidesse, klientidesse, partneritesse, meid ümbritsevasse keskkonda.

Ja muidugi iseendasse.

Kui tunned, et oled valmis tegutsema ja soovid koos meiega aidata kaasa betoonituru kujundamisele, siis saada meile oma CV.